Naše tipy, volný čas a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Pozadí na PC - pozadí na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC. jsou vhodná pro notebook, displej, obrazovka počítače, monitor, mobil, phablet, tablet, počítač, ultrabook, smartphone, PC a pro operační systémy SUSE Linux, Slackware, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Red Hat Linux, Mac, Windows 10, macOS, Linux Mint, Linux Ubuntu, FreeBSD. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, příroda, krajina, letadla, budovy a stavby, wallpapery, 3D a Abstraktní, rostliny, psi a štěňátka, zvířata, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, noční města, auta. Vyberte si rozměr z 2048x1080, 2160x3840, 1152x1920, 1280x800, 1080x1800, 2048x1536, 320x568, 1536x2048, 1920x1280, 1440x900, 1536x864, 1536x2560, 854x480, 393x786, 375x667, 1200x1920 atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Američané, Komik, Závodník, Slovák, Kněz, Herec, Atentát, Vražedkyně, Sochař, Nobelova cena, Kancléř, Francouz, Dallas Stars, Obchodník, Washington Capitals, Továrník, Pedagog, Ekonom, Archivář, Pittsburgh Penguins, Hokejisté, Mim, Skladatel, Poslanci, ČSSD, První republika, Novinář, Producent, Slováci, Ministr zahraničí, Pop, Ministr, Hokej, Ministři, Státník, Dabérka apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Síť, volný čas a zábava

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Online vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční dárky, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Korálky, Vánoční svařák, Striezelmarkt, Štědrý večer, Košíčky, Monitor, Advent, Plocha, Osvětlení, Slámový adventní věnec, K Vytisknutí, Vánoční stromek, Pro děti, Třásně, SMS, Adventní neděle, Husarské knoflíky, Betlém, Adventní věnec, Vánoční tapety, Dia, Jarmark, Kuba, Jesličky, Lindt, Neviňátko, Koledy, Sněhulák, Vánoční dekorace, Cesmína, Filmy apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: počítače, Super online flash hry, Nejlepší online hry zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Nejlepší web stránka, Dopravní značení, internet, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Přání k jmeninám, Vlajky měst a obcí České republiky, Super online kvízy, Staré hry online, Online testy a kvízy zdarma

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Informace, volný čas a zábava

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, křesťanství, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, rodinné vztahy, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, profese a zaměstnání, sport, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, psychologie, zločin a právo, záliby, politici, podnikání a podnikatelé, přezdívky, vlastnosti, státní správa atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: AIDS, Historik, Hudebnice, Překladatel, Generalissimus, Komunista, Pittsburgh Penguins, Prezidenti ČR, Státník, Zpěvačka, Politik, Olympiáda, Rakousko-Uhersko, Císař, Kancléř, Starověký Egypt, Mim, Romantismus, Válka, Charta 77, Rock ‚n‘ Roll, Francie, Žhavé výstřely, Dabérka, Československo, Prezidenti, Architekt, Vojáci, Česká královna, Faraon, Slováci, Kněz, Životopis, Brno, Boston Bruins, Poslanci apod.

Keywords:V, Obrázky vlajek států světa, Dopravní značky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Mexická vlajka, linky, zdroje informací, Státní prapory států světa, Tinder aplikasi, pro dospělé, výukové pomůcky, info

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Barbie hry, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Letecké simulátory, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Deskovky, Adventní, vánoční hry apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

úsloví, bonmoty, moudrosti, motta, myšlenky, výroky, aforismy

Citáty slavných, úsloví, bonmoty, moudrosti, motta, myšlenky, výroky, aforismy, . Naleznete zde moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online . Mj. na webu naleznete Animace, Pro dívky, Hry pro děti, Bojové hry, Logické hry, Postřehové hry, Karetní hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Sportovní hry a tak dále.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: ú, URL, Pozadí na PC, Svatební blahopřání a texty, Biografie slavných osobností, Online vánoční magazín, Slovník pojmů Co je to?, Póquer online, V, Staré hry online, hyperlinky, pro děti

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: zdarma, zábava, Přehled zkratek a akronymů, Ashlee Simpson, humor, tipy, Full HD tapety na PC zdarma, Cristiano Ronaldo, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, volný čas

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Náš tip, volný čas a zábava

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, okresy České republiky, fyzikální jednotky, obecné zkratky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, měny, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, země EU, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zkratky, psychologie, nápoje, stavebnictví, sport, chemie, nástroje, lékařství a medicína, školství, politika, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, filozofie, rostliny, latina, fyzika, jídlo, kultura, zločin a právo, matematika, počítače, různé, bankovnictví, internet atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Full HD tapety na PC zdarma - pozadí na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. doporučujeme pro počítač, smartphone, phablet, mobilní telefon, ultrabook, tablet, monitor, notebook, displej, mobil, PC a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Windows 10, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Linux Xubuntu, FreeBSD, Lubuntu, Mac, Linux Mint. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, noční města, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, zvířata, letadla, auta. Dostupná rozlišení jsou 1536x2048, 750x1334, 800x1280, 2048x1536, 1280x1024, 1024x768, 1600x900, 1152x1920, 360x640, 1536x864, 1920x1440, 1920x1080 Full HD, 1800x1440, hi res 2560x1920, 360x760, 412x846 atd.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, doporučujeme, webovky, F, Americké federální vlajky, South Africa, odkaz, Hry pro kluky, M, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky spojených států amerických, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Poker en ligne online sur Internet,

Několik fórů na závěr. Vtip Ty jsi ale šmejd!: Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Texaský hold 'em poker
Naše tipy
Kasino
Doporučené odkazy
Vlajka Svatého Kryštofa a Nevisu
Partnerské weby
Přáníčka k výročí svatby
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.