Partnerské weby, hry, cestování, všeobecné informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jmelí, Jmenovka, Vánoční ozdoby, Koleda, SMS, Kameňák, Květiny, Blahopřání, Píseň, Ohňostroj, Obrazovka, Striezelmarkt, Lego, Santa Claus, Schleich, Jesličky, Tapeta, Osvětlení do oken, Václavské náměstí, Vánoční světýlka, Slámový adventní věnec, Papírový vánoční stromek, Adventní trhy, Milka, Historické ozdoby, Vánoční hvězda, Skleněné ozdoby, Písnička, Svíčky, Monitor, Televize apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové, Karetní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Klasické, Logické, Pro dívky, Strategie, Závodní, Sportovní, Střílečky, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry a podobně.

Fórky, vtípky, frky, kameňáky, vtipné texty, vtipy

Potřebujete se naladit? Fórky, vtípky, frky, kameňáky, vtipné texty, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O ženách, O Němcích, O škole, O manželství, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Frky o tchýních, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O důchodcích, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako software, technika, hardware, cestování, zkratky, lékařství a medicína, politika, latina, internet, bankovnictví, kultura, školství, literatura, nemoce, zločin a právo, český jazyk, náboženství a křesťanství, nápoje, různé, chemie, věda, příroda, matematika, stavebnictví atd.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Stručný encyklopedický slovník, info, kuriozity, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, V, odkaz, školství, Tapety na plochu zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online hry zdarma, Online hry zdarma

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční dárky, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Německy, bezlepkové cukroví, Rostliny, SMS, Václavské náměstí, Zima, Jídlo, Text, Hostina, Pro děti, Francouzsky, Tiskárna, Vídeň, Milka, Santa Claus, Atmosféra, Jarmark, LED svíčky, Adventní kalendář, K Vytisknutí, Vánoční ubrusy, Ohňostroj, Láska nebeská, Vánoční stromeček, Vánoční prostírání, Tapeta, Desktop, Papírové ozdoby, Vánoce, Křesťanství, Svíčky apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Keywords:M, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, URL, Onlinovky zdarma, Online obrázky k vybarvení, Prapory regionů a království, Obrázky na PC ke stažení, F, Bývalá vlajka Československa, výukové pomůcky, Wallpapers na PC ke stažení, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Fóry, vtipné texty, anekdoty, kameňáky, fórky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtipné texty, anekdoty, kameňáky, fórky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: murphyho zákony, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné citáty, kameňáky, poslední věty před smrtí, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách apod.

Staré hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme staré hry online. Naleznete zde Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Postřehové a tak podobně.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: webové stránky, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, internet, Regiony Francie, tipy, hyperlinky, odkazy, Call girls, pro dospělé, Online adventní magazín, linky, Nejhranější online testy a kvízy

Obrázky na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Také doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. vhodné pro mobil, phablet, obrazovka počítače, monitor, ultrabook, displej, počítač, tablet, smartphone, PC, notebook a pro operační systémy Windows 7, macOS, Microsoft Windows 8, Windows XP, Windows Me, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Windows 10, Java ME, Windows 2000, Windows NT. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: květiny, ptáci, motorky, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, fantasy, zvířata, sportovní a závodní auta, fraktály, free wallpapers, sportovní wallpapery, flóra, stromy, Formule 1, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut. Zvolte si z rozměrů 1366x768, 800x1280, 1280x800, 2560x2048, 854x480, 1600x900, 1280x960, 1280x1024, 1024x768, 1152x768, 1920x1280, 2048x1536, 375x667, 800x600, 2560x1600, 1536x2048 atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak exportovat, čím zobrazit, jak převést, jak spustit, jak importovat, jak otevřít, kterak editovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak přehrát soubory následujících typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, komprimace dat, grafiku, video soubory, obrazy disků apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Massachusetts, Delaware, Illinois, Maine, Maryland, Kansas, Pensylvánie, Mississippi, Missouri, Georgie, Virginie, Kalifornie, Rhode Island, Oklahoma, Oregon, Ohio, Washington, Alabama, Nové Mexiko, Wisconsin, Nebraska, Severní Karolína, Montana, Florida, Connecticut, Jižní Dakota atd.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy atd.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - tapety na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro monitor, počítač, mobilní telefon, tablet, phablet, ultrabook, PC, mobil, smartphone, notebook, displej a pro operační systémy Android, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows 2000, Lubuntu, Windows Server 2012, Slackware, Windows 10, Windows NT, Windows 7. Pozadí na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: moře, oceány, pláže, příroda, krajina, dopravní prostředky, zvířata, budovy a stavby, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, auta, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, psi a štěňátka, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, hudební tapety, operační systémy, Windows, noční města, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje. Dostupné rozměry 2560x2048, 360x640, 1152x768, 1152x1920, 360x720, 1920x1280, 1152x864, 1280x960, 750x1334, 768x1024, 1280x800, 1080x1800, 2048x1080, 1536x864, hi res 2560x1920, 1366x1024 atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Adventury, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Hry s koňmi, Deskovky, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Logické hry, Vaření a smažení, Barbie hry apod.

Klíčová slova: zdarma, Vlajky měst České republiky, doporučujeme, Omalovánky zdarma ke stažení, M, volný čas, zadarmo, Online hry zdarma, F, Státní prapory států světa, Obrázky, kliparty

Obrázky na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Také doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. vhodné pro mobil, phablet, obrazovka počítače, monitor, ultrabook, displej, počítač, tablet, smartphone, PC, notebook a pro operační systémy Windows 7, macOS, Microsoft Windows 8, Windows XP, Windows Me, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Windows 10, Java ME, Windows 2000, Windows NT. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: květiny, ptáci, motorky, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, fantasy, zvířata, sportovní a závodní auta, fraktály, free wallpapers, sportovní wallpapery, flóra, stromy, Formule 1, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut. Zvolte si z rozměrů 1366x768, 800x1280, 1280x800, 2560x2048, 854x480, 1600x900, 1280x960, 1280x1024, 1024x768, 1152x768, 1920x1280, 2048x1536, 375x667, 800x600, 2560x1600, 1536x2048 atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak exportovat, čím zobrazit, jak převést, jak spustit, jak importovat, jak otevřít, kterak editovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak přehrát soubory následujících typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, komprimace dat, grafiku, video soubory, obrazy disků apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Massachusetts, Delaware, Illinois, Maine, Maryland, Kansas, Pensylvánie, Mississippi, Missouri, Georgie, Virginie, Kalifornie, Rhode Island, Oklahoma, Oregon, Ohio, Washington, Alabama, Nové Mexiko, Wisconsin, Nebraska, Severní Karolína, Montana, Florida, Connecticut, Jižní Dakota atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: poruchy, historie, politici, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, osobnosti, křesťanství, rodinné vztahy, politika, lékařství, fikce a fantasy, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, přezdívky, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, sport, věda, psychologie, školství, profese a zaměstnání atd.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: zeměpis, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Státní prapory zemí světa, Online hry zdarma, Přání k narozeninám, Skvělé hry online zdarma, počítače, Seznam souborových přípon, Online životopisy, biografie, weby, Seznam zkratek a akronymů, Azerbaijan,

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na kuřata: Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

„Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

"Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Vlajka Niue
Partnerské weby
Přání k narození dítěte
Doporučené odkazy
O filmech Avatar 1 a 2
Naše tipy
Curacao
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.