Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Super online hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, školství, Istanbul, Webové online testy zdarma, pro dospělé, Slovník pojmů Co je to?, Chicago city, Super online kvízy, Seznam přípon a koncovek souborů, zadarmo, internetové stránky

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma. Mj. na webu naleznete Strategie, strategické hry, Karetní hry, Závodní moto hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Bojové gamesy, Akční hry a tak podobně.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Motta, bonmoty, výroky, rčení, myšlenky, hlášky, úsloví

Citáty slavných osobností, Motta, bonmoty, výroky, rčení, myšlenky, hlášky, úsloví, z kategorií citáty o ženách, citáty o životě, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o lži od různých známých osobností.

PC tapety pro Windows - full HD tapety na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC tapety pro Windows. doporučujeme pro mobilní telefon, smartphone, notebook, počítač, mobil, obrazovka počítače, monitor, PC, tablet, displej, ultrabook a pro operační systémy Red Hat Linux, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Android, Linux Mint, SUSE Linux, Chrome OS, Linux Fedora, Windows Me, FreeBSD, BlackBerry OS. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, wallpapery, hudební tapety, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, noční města, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, letadla, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, zvířata, dopravní prostředky, auta. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1440, širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 640x480, 1440x900, 2560x1600, 1536x2560, 393x786, 854x480, 1600x2560, 750x1334, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 320x568, 375x667, 1536x864 atd.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země východní Asie, země Afriky, země střední Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie apod.

Keywords:hyperlinky, URL, tipy, Onlinovky zdarma, Lady Gaga, Dopravní značky, A, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Fotografie topmodelek, Vlajky států a zemí světa, Online vánoční magazín, info

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země východní Asie, země jižní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Afriky, země Severní Ameriky apod.

Informace, cestování, hry a informace

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: český jazyk, filozofie, zločin a právo, náboženství a křesťanství, software, jídlo, stavebnictví, internet, politika, nástroje, literatura, hardware, latina, cestování, různé, matematika, věda, fyzika, ekonomie a ekonomika, technika, sport, účetnictví, psychologie, školství atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: zdarma, Federace USA, Přehled státních vlajek států světa, Veselá velikonoční přáníčka, kuriozity, zdroje informací, Životopisy slavných osobností, Svatební blahopřání a texty, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, odkaz, volný čas, V

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Animace, Stolní a deskové hry, Akční hry, Pro dívky, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Logické hry, Závody aut, Střílečky, Adventury, Sportovní hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Hry pro děti a tak dále.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Síť, cestování, hry a informace

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Strategie, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Logické, Oddechové, Karetní, Klasické, Pro dívky, Závodní a podobně.

Frky, černý humor, vtípky, vtipy, vtipné texty, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, černý humor, vtípky, vtipy, vtipné texty, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, frky o zvířatech, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipné citáty, murphyho zákony apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Klíčová slova: doporučujeme, weby, webovky, Computer games, odkazy, Stručný encyklopedický slovník, Ilustrace, obrázky, Fantasy tapety, zajímavosti, multimédia, Webové online testy zdarma

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Animace, Stolní a deskové hry, Akční hry, Pro dívky, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Logické hry, Závody aut, Střílečky, Adventury, Sportovní hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Hry pro děti a tak dále.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Vtipné texty, frky, vtípky, fórky, fóry, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, frky, vtípky, fórky, fóry, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O manželství, O ekonomech, O ženách, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O Němcích, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O Windows apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, týmy NHL, geocaching, mezinárodní organizace, země EU, vojenské hodnosti, měny, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, hudební zkratky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu apod.

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kapr, Televize, K Tisku, Kameňák, Stromeček, Tiskárna, Vánoční stromek, Vinná klobása, Brambořík, Santa, Vánoční filmy, Staroměstské náměstí, Koledy, Kuba, LED svíčky, Umělý vánoční stromek, Papírový vánoční stromek, Vánoční trhy, Německy, Patchwork, Plzeň, Kavkazská jedle, PF, Adventní svícen, Adventní neděle, Kinder, Drážďany, Přání, Šišky, Láska nebeská, K Vytištění apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, zelenina, symboly, osobnosti a lidé, muži, ptáci, ovoce, nástroje a přístroje, mapy, jídlo a nápoje, zvířata, stavby, sport, přístroje, halloween, rostliny, láska, květiny, Vánoce a Advent, náboženství, nápoje atd.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, pro děti, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zeměpis, F, Grunge rock music, linky, Vlajky měst a obcí České republiky, Biografie slavných osobností, zábava, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky amerických států USA, Fotografie topmodelek, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Silný led: Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Další odkazy:

O filmech Avatar 1 a 2
Tipy na Partnerské weby
Přání ke kulatému výročí
Odkazy na partnerské weby
Kalkata city
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Fotografie topmodelek
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Juventus FC - italský fotbalový klub
Tipy na užitečné weby
Jmenovka na dárky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.