Naše tipy, cestování, hry, zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Full HD pozadí na PC - wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí na PC. doporučujeme pro ultrabook, mobil, počítač, tablet, mobilní telefon, PC, notebook, monitor, phablet, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Windows 98, OSX, Linux Mint, Red Hat Linux, Java ME, Windows Server 2012, SUSE Linux, Mac. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, vesmír, kosmos, zvířata, sportovní wallpapery, fraktály, free wallpapers, flóra, stromy, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, Formule 1, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen. Stahujte ve velikostech Full HD 1080x1920, 375x812, 1440x2560, 1920x1080, 1366x768, 4800x1200, 1536x2560, 1600x2560, 800x600, 2560x1440, 750x1334, 1280x960, 1440x960, 800x1280, 1366x1024, 1280x1024 atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Informace, cestování, hry, zábava

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, hudební zkratky, obecné zkratky, fyzikální jednotky, okresy České republiky, geocaching, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, měny, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, státy usa, vojenské hodnosti, země EU apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: cestování, Obrázky vlajek měst ČR, zadarmo, F, Christina ricci, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejlepší hry pro dívky, Webové online hry zdarma, World flags, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Super online flash hry, zdarma, linky

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení apod.

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Klasické, Karetní, Oddechové, Bojové online gamesy, Strategie, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Sportovní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Závodní a podobně.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Afriky apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Keywords:výukové pomůcky, počítače, weby, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, hyperlinky, F, Obrázky a kliparty zdarma, Omalovánky pro děti online, Online adventní magazín, Federace USA, Přehled souborových přípon

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií příroda, fyzika, různé, počítače, nápoje, rostliny, filozofie, účetnictví, matematika, cestování, literatura, psychologie, kultura, politika, nástroje, český jazyk, chemie, hardware, technika, školství, internet, materiály, stavebnictví, jídlo atd.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online. Vybírejte z kategorií Sportovní, Logické, Bojové gamesy, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Klíčová slova: Dopravní značky, M, Online zeměpisné testy zdarma, Draw poker, školství, odkaz, Ilustrační obrázky, Fotografie topmodelek, pro děti, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Dopravní značení, Seznam zemí světa a jejich vlajky

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Filmy, Vánoční koledy, Adventní trhy, Jmelí, Tiskárna, Vánoční stromek, Nový rok, Brambořík, Keramika, Pro děti, Zdraví, Vinná klobása, Vánoční dekorace, Štěstí, Špalda, Svíčky, Písnička, Ježíš Kristus, Píseň, Křesťanství, Vídeň, Milka, Televize, Stromeček, Bramborový salát, Desktop, Vánoční svícen, Šišky, Film, Text, Staroměstské náměstí apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak otevřít, jak konvertovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak převést, jak přehrát, jak spustit, jak importovat, kterak editovat, jak exportovat následující typy souborů: grafiku, internet a web, obrazy disků, systémové soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, písma, fonty, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, komprimace dat, video soubory apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - full HD tapety na PC

Také doporučujeme: Nejlepší pozadí na plochu zdarma. vhodné pro tablet, mobil, notebook, phablet, monitor, obrazovka počítače, displej, ultrabook, PC, mobilní telefon, smartphone a pro operační systémy Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Slackware, Windows 98, Windows 2000, Java ME, Apple iOS (iPhone). Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hry a herní wallpapery, zvířata, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, psi a štěňátka, noční města, wallpapery, adventní a vánoční tapety, auta, rostliny, příroda, krajina, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, motorky, motocykly, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí. Zvolte si z rozměrů 1600x1200, 2560x1600, 1024x768, 854x480, 375x812, 1920x1200, 1152x768, Full HD 1080x1920, 1280x960, 1600x2560, 800x1280, 375x667, 1280x854, 750x1334, 1200x1920, 1536x2560 atd.

Fórky, fóry, vtípky, kameňáky, anekdoty, ftipy

Zkuste vypnout! Fórky, fóry, vtípky, kameňáky, anekdoty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, kameňáky, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, křesťané a svatí, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Archivář, Vojevůdce, Filozof, Antropolog, Washington Capitals, Poslanec, Žhavé výstřely, Teolog, Zpěvačka, Textařka, Olympijský vítěz, Ministři, Miliardář, Továrník, Slovenští prezidenti, Rakousko-Uhersko, Svatý, Životopis, Zlatý slavík, Dallas Stars, Zpěvačky, Exilový prezident, Královna, Normalizace, Habsburkové, Mim, Politik, Charta 77, Trenérka, New York Rangers, KSČ, Rakušan, Itálie, Nobelova cena, Herečka, Obchodník apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: Vánoční web, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný encyklopedický slovník, Slovakia, Croatia, Czechia, internetové stránky, zábava, zdroje informací, Obrázky k svátku, webové stránky, Vlajky států USA, odkazy

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Filmy, Vánoční koledy, Adventní trhy, Jmelí, Tiskárna, Vánoční stromek, Nový rok, Brambořík, Keramika, Pro děti, Zdraví, Vinná klobása, Vánoční dekorace, Štěstí, Špalda, Svíčky, Písnička, Ježíš Kristus, Píseň, Křesťanství, Vídeň, Milka, Televize, Stromeček, Bramborový salát, Desktop, Vánoční svícen, Šišky, Film, Text, Staroměstské náměstí apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak otevřít, jak konvertovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak převést, jak přehrát, jak spustit, jak importovat, kterak editovat, jak exportovat následující typy souborů: grafiku, internet a web, obrazy disků, systémové soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, písma, fonty, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, komprimace dat, video soubory apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, firmy a společnosti, měny, zkratky krajů České republiky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, mezinárodní organizace, země EU, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, státy usa, týmy NHL, vojenské hodnosti apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: Pozadí na plochu počítače, multimédia, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejhranější hry online, Světové vlajky, Svátky, jmeniny, kalendář, Online testy a kvízy zdarma, URL, Online životopisy, biografie, volný čas, kuriozity, tipy, Fotografie topmodelek, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Nesprávně položená otázka: Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Novomanžel se ptá sve ženy: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" "Vařim!" "A to takhle ? "No, vždyt tady se píše: Slepici půl hodiny mírně dusíme."

Další odkazy:

Antistresové omalovánky pro dospělé
Partnerské internetové stránky
SMS přání k jmeninám podle jmen
Doporučené odkazy
Taylor Swift
Odkazy na zajímavé weby
Kliparty zadarmo ke stažení
Zajímavé webové stránky
Vlajka Anguilly
Tipy na užitečné weby
Ocean wallpapers

Děkujeme vám za vaši návštěvu.