Tipy na zajímavé weby, důležité informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

Internet, síť, důležité informace

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Logické hry, Karetní hry, Pro dívky, Sportovní hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Akční hry, Animace, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Relaxační hry, Strategie, Postřehové hry, Adventury, Stolní a deskové hry a tak dále.

Fórky, fóry, ftipy, vtipy, anekdoty, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, fóry, ftipy, vtipy, anekdoty, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o metanolu, černý humor, vtipné citáty, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: doporučujeme, A, Online geografické testy zdarma bez registrace, webové stránky, SMS přání k jmeninám podle jmen, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, F, Pozadí na PC, Svatební blahopřání a texty, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Databáze osobností Kdo je to?, info, humor

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako matematika, technika, stavebnictví, chemie, jídlo, nápoje, náboženství a křesťanství, software, nástroje, počítače, účetnictví, bankovnictví, kultura, zkratky, věda, materiály, politika, příroda, sport, fyzika, latina, hardware, lékařství a medicína, filozofie atd.

Síť, důležité informace

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Keywords:M, tipy, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník, Paraguay, Biografie slavných osobností, Seznam zkratek a akronymů, zdroje informací, Thierry Henry, počítače, odkazy, volný čas

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky apod.

Doporučené odkazy, důležité informace

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry, Karetní hry, Logické, Postřehové a tak podobně.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: Státní prapory všech zemí, webovky, Členské země americké federace, Paris Saint-Germain PSG, Nejlepší školní testy a kvízy, Vše o Vánocích, zadarmo, Fotografie topmodelek, Federace USA, Hry pro dívky online, Online web Hry zdarma bez registrace, odkaz

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Vtipy, kameňáky, fóry, ftipy, vtípky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipy, kameňáky, fóry, ftipy, vtípky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, O manželství, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O škole, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O mužích, O ženách, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O Slovácích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O důchodcích, O gayích a homosexuálech apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Náš tip, důležité informace

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: Pozadí na PC ke stažení, Kliparty pro Office, Obrázky vlajek měst ČR, Přáníčka a obrázky k svátku, Pozadí na plochu PC, F, weby, Sexy Denise Richards, internet, Prapory regionů a království, Online hry zdarma

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Vtipy, kameňáky, fóry, ftipy, vtípky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipy, kameňáky, fóry, ftipy, vtípky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, O manželství, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O škole, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O mužích, O ženách, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O Slovácích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O důchodcích, O gayích a homosexuálech apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

World wide web, internet, důležité informace

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Karolína, New Hampshire, Maine, Texas, Vermont, Oklahoma, Oregon, Nové Mexiko, Washington, Montana, Connecticut, Kalifornie, Michigan, New York, Arkansas, Indiana, Jižní Dakota, Utah, Minnesota, Nevada, Rhode Island, Západní Virginie, Pensylvánie, Idaho, Wisconsin, Louisiana atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, školství, Super online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, linky, Athletic Club, F, Seznam přípon a koncovek souborů, Vánoční magazín, Nejlepší hry pro dívky, Přehled formátů souborů, Dopravní značení, Plzeňské památky, atrakce a pivo, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nejchytřejší blondýna: Víte, která blondýna je nejchytřejší? Zlatý retrívr.

Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Další odkazy:

Chelsea Football Club
Tipy na zajímavé weby
Celebrity, herečky, zpěvačky
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Paris Saint-Germain FC
Tipy na Partnerské weby
Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám
Naše tipy na zajímavé stránky
Taylor Swift
Partnerské internetové stránky
Fernando Torres calciatore spagnolo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.