Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, hmyz, láska, ptáci, halloween, náboženství, Vánoce a Advent, přístroje, zvířata, mapy, nápoje, ženy a dívky, rostliny, věda, ovoce, dopravní prostředky, hudba, osobnosti a lidé, symboly, nástroje a přístroje, stavby, jídlo a nápoje atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Informace, informace, cestování, volný čas

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

černý humor, ftipy, frky, kameňáky, fóry, fórky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, ftipy, frky, kameňáky, fóry, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, kameňáky, černý humor, vtipné citáty apod.

Klíčová slova: H, pro dospělé, Free game online hry, cestování, Jessica Simpson, Super free web games zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejlepší tapety na plochu zdarma, New York city, multimédia, č, zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Oddechové, Pro dívky, Klasické, Závodní, Strategie, Sportovní, Bojové online gamesy, Karetní, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Logické, Velikonoční hry a podobně.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Síť, informace, cestování, volný čas

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Továrník, Spisovatel, Novinář, Architekt, ČSSD, Rétorika, Hudebnice, Překladatel, Náboženství, KSČ, Hokej, Kněz, Poprava, Egypt, NHL, Česká královna, Závodník, Historik, Olympijský vítěz, Husité, Němci, Pedagog, Vládce, Miliardáři, Podnikatel, Upálen, Atentát, Protektorát, Faraon, Československo, Boston Bruins, Romantismus, Prezident USA, Renesance, Antropolog, Zlatý slavík apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Kameňáky, fórky, černý humor, ftipy, frky, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, fórky, černý humor, ftipy, frky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O Němcích, Vtipy o policajtech, O manželství, O ženách, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O mužích, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O škole, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Keywords:Vše o Vánocích, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, humor, URL, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, Skvělé hry online zdarma, kuriozity, info, Textová přáníčka a obrázky k svátku, tipy, V, Přehled přípon a koncovek souborů

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - tapety do mobilu

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. vhodné pro ultrabook, mobilní telefon, notebook, tablet, smartphone, monitor, obrazovka počítače, mobil, počítač, PC, phablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Java ME, Linux Mint, OSX, Android, macOS, FreeBSD, Windows 98, Red Hat Linux, SUSE Linux. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, rostliny, motorky, motocykly, noční města, psi a štěňátka, auta, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, wallpapery, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje. Zvolit si můžete z velikostí 854x480, 1440x960, 1920x1280, 2560x1440, 1152x864, 1800x1440, 2048x1080, 800x600, 1920x1200, 800x1280, 375x667, 360x640, 1280x854, 1600x900, 375x812, 2560x2048 atd.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Romantismus, Komunista, Scénárista, Pedagog, Čech, Ekonom, První republika, Ministři, Teolog, Antropolog, Atentát, KHL, Američané, Generalissimus, Exilový prezident, Prezidenti ČR, Lord, Slovák, Sochař, Imitátor, Komunisté, Stoletá válka, Pop, Masový vrah, Spisovatel, Herec, Mim, New Jersey Devils, HIV pozitivní, Máj, Poprava, Obchodník, Hokej, Podnikatelé, Žijící, Právník apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Wallpapers na PC ke stažení - obrázky na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. vhodné pro počítač, smartphone, mobilní telefon, PC, displej, mobil, tablet, monitor, notebook, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Windows Me, Windows 7, Windows 98, Linux Xubuntu, Windows 95, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, BlackBerry OS, Windows XP, Slackware, Red Hat Linux. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: hudební tapety, motorky, motocykly, zvířata, letadla, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, wallpapery, Roztomilá zvířátka, rostliny, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, dopravní prostředky, sportovní pozadí, příroda, krajina, voda a bubliny, operační systémy, Windows, noční města. Zvolit si můžete rozměry 1600x1200, 2560x1440, 1280x960, 1280x800, 1920x1280, 750x1334, 375x812, 1080x1800, 320x568, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 1600x900, 2560x1600, 768x1024, 1920x1440, 360x720 atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Klíčová slova: Wallpapers na plochu PC, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Webové online hry zdarma, Bumble, zdroje informací, Vlajky měst České republiky, Seznam zkratek a akronymů, Sexy Christina ricci, Ilustrační obrázky, V, webovky, Státní prapory

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

černý humor, anekdoty, fórky, kameňáky, frky, vtipné texty

Chcete se uvolnit? černý humor, anekdoty, fórky, kameňáky, frky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O důchodcích, O mužích, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipné hádanky, Frky ze života, O ženách, Vtipy o cikánech, O Windows, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, auta, halloween, zelenina, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, hmyz, ovoce, rostliny, láska, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, muži, zvířata, symboly, osobnosti a lidé, přístroje, ptáci, květiny, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Wallpapers na plochu PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na plochu PC. vhodné pro mobilní telefon, displej, počítač, smartphone, tablet, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, monitor, notebook, mobil a pro operační systémy Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Mac, Red Hat Linux, Chrome OS, Windows 2000, OSX, FreeBSD, Lubuntu, Windows Me, Windows 95. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, fraktály, ptáci, armáda, válka, zbraně, Formule 1, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, květiny, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, zvířata, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, oceán, moře, pláže. Vyberte si rozměr z 1280x768, 2560x1440, 2048x1080, 1800x1440, 1600x900, 1536x2048, 1280x854, 1920x1440, 2560x1600, 1366x1024, 1024x600, 360x720, 1440x960, 412x846, 1152x864, 360x760 atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, hyperlinky, odkaz, Flags of the world countries, weby, linky, výukové pomůcky, Antistresové omalovánky pro dospělé, doporučujeme, č, Dopravní značení

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

černý humor, anekdoty, fórky, kameňáky, frky, vtipné texty

Chcete se uvolnit? černý humor, anekdoty, fórky, kameňáky, frky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O důchodcích, O mužích, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipné hádanky, Frky ze života, O ženách, Vtipy o cikánech, O Windows, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem spustit, jak převést, kterak editovat, čím zobrazit, jak importovat, čím prohlížet, jak přehrát, v čem upravit, jak otevřít, jak vytvořit soubory následujících typů: komprimace dat, grafiku, hudební audio soubory, spustitelné soubory, dokumenty, systémové soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, šablony dokumentů, obrazy disků, video soubory apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Nejlepší online hry zdarma, zajímavosti, Stručný encyklopedický slovník, webové stránky, Inzeruj, inzerce zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, počítače, Pozadí na PC, Online adventní magazín, Vlajky evropských zemí, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ničemu se nedá věřit: Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Další odkazy:

Fotografie topmodelek
Doporučené odkazy
Texty blahopřání
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Celebrity, herečky, zpěvačky
Odkazy na zajímavé weby
A.C. Milan - włoski klub piłkarski
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky a vymalovánky
Zajímavé internetové odkazy
Athletic Bilbao club

Děkujeme vám za vaši návštěvu.