Dále doporučujeme, všeobecné informace zdarma

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Pozadí na plochu PC - obrázky na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na plochu PC. můžete využít v phablet, mobil, notebook, ultrabook, tablet, displej, PC, monitor, smartphone, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Chrome OS, Windows 7, OSX, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Mac, Red Hat Linux, Linux Fedora, Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Slackware. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: příroda, krajina, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, zvířata, auta, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, letadla, rostliny, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, květiny, kytky. Dostupná rozlišení jsou 393x786, 1080x1800, 320x568, 2048x1536, 854x480, 1152x1920, 1600x1200, 800x1280, 2560x1440, 2560x1600, 1920x1440, 750x1334, 360x720, 1680x1050, 1280x768, 1024x600 atd.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, Antarktidy, země Afriky, země východní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, okresy České republiky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, úřady a ministerstva, státy usa, geocaching apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, kterak editovat, jak vytvořit, jak spustit, jak převést, jak exportovat, jak konvertovat, v čem upravit, jak přehrát, jak otevřít, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, šablony dokumentů, internet a web, video soubory, písma, fonty, dokumenty, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, koncovky souborů, grafiku, komprimace dat apod.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Aljaška, Georgie, Delaware, Oklahoma, Pensylvánie, Arkansas, Vermont, Západní Virginie, Louisiana, Illinois, Havaj, Nevada, Kentucky, Michigan, Washington, Idaho, Nebraska, Maine, Colorado, Nové Mexiko, Wyoming, Arizona, Wisconsin, Virginie, Missouri, Montana atd.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, hyperlinky, Online hry zdarma, M, Omalovánky k vybarvení, Online zeměpisné testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník, tipy, Omalovánky pro malé děti, Nejlepší online hry zdarma, zajímavosti, humor, Státní vlaječky, prapory

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Keywords:Online geografické testy zdarma bez registrace, Seznam státních vlajek, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vlajky měst České republiky, Přání a přáníčka, odkazy, F, školství, Tapety se zvířaty na plochu PC, internet, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online web Hry zdarma bez registrace

Fórky, černý humor, vtípky, vtipy, kameňáky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, černý humor, vtípky, vtipy, kameňáky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií murphyho zákony, černý humor, anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Informace, všeobecné informace zdarma

Online geografické testy zdarma bez registrace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Klíčová slova: Dopravní značky, Životopisy osobností, zábava, Athletic Bilbao, volný čas, Vánoční magazín, Full HD wallpapery ke stažení, Descarga de música, Americké federální vlajky, Stručný encyklopedický slovník, Full HD pozadí ke stažení, webovky

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Logické hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Sportovní hry, Karetní hry, Animace, Relaxační hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Adventury, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Hry pro dva hráče, Bojové hry a tak dále.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: fyzika, nástroje, lékařství a medicína, účetnictví, cestování, český jazyk, zkratky, literatura, sport, jídlo, věda, psychologie, zločin a právo, internet, kultura, nemoce, latina, nápoje, školství, různé, bankovnictví, politika, ekonomie a ekonomika, materiály atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií bankovnictví, ekonomie a ekonomika, chemie, hardware, školství, materiály, zkratky, nástroje, nápoje, psychologie, matematika, sport, stavebnictví, různé, software, počítače, jídlo, zločin a právo, internet, literatura, nemoce, cestování, příroda, lékařství a medicína atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Super online flash hry, pro děti, Obrázky k svátku a k jmeninám, P, Americké federální vlajky, Online testy a kvízy zdarma, Karl Marx, Adam Smith, Obrázky a kliparty zdarma, URL, internetové stránky

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Logické hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Sportovní hry, Karetní hry, Animace, Relaxační hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Adventury, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Hry pro dva hráče, Bojové hry a tak dále.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Moudra, myšlenky, motta, výroky, úsloví, moudrosti, hlášky

Slavné citáty, Moudra, myšlenky, motta, výroky, úsloví, moudrosti, hlášky, z kategorií citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o bohu od různých známých osobností.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Sportovní, Závodní, parkování - parkovačky, Klasické, Vánoční online hry, Logické, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Strategie, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Bojové online gamesy, Oddechové a podobně.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, webové stránky, Full HD tapety na PC, Webové online testy zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Tapety na plochu hudba, V, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Webové html5 hry zdarma, pro dospělé, F, kuriozity, Obrázky k svátku, přání k jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Oči - okno do...?: Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Další odkazy:

Naše tipy
Anastacia
Doporučené odkazy
Velikonoční obrázky zdarma ke stažení
Partnerské weby
Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky - dinosauři
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.