Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Zlínský kraj apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Online vánoční webzine - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Pak zkuste Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ježíš Kristus, Silvestr, Tiskárna, Hostina, Koledy, Adventní trhy, Atmosféra, Štěstí, Květiny, Samolepky, Štóla, Lego, Pro děti, Kinder, Linux, Brno, Sněhová vločka, Desktop, Santa Claus, Stromeček, Přání, Strom, Slámový adventní věnec, Korálky, Alkoholový kalendář, Blahopřání, Tisk, Perníčky, Plzeň, Francouzsky, Košíčky apod.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Klasické, Oddechové, Pro dívky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Střílečky, Logické, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Strategie, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: doporučujeme, Stručný slovník pojmů a termínů, URL, Životopisy slavných osobností, Wallpapers na plochu zvířata, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, zábava, odkaz, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, V, Vánoční magazín, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Státní prapory

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Dakota, Missouri, Havaj, Maryland, Nevada, Západní Virginie, Kalifornie, New York, Montana, Georgie, Vermont, Colorado, Idaho, Kentucky, Iowa, Delaware, Washington, Jižní Karolína, Virginie, Aljaška, Alabama, Illinois, Nové Mexiko, Severní Karolína, Florida, Severní Dakota atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: poruchy, politika, filozofie, psychologie, zločin a právo, školství, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, záliby, politici, žurnalisté a novináři, věda, národnost, křesťanství, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, umělci, historie, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, mezinárodní organizace, obecné zkratky, politické strany a hnutí, okresy České republiky, týmy NHL, měny apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, online html5 hry, Oblíkačky, Hry s koňmi, Hannah Montana, Logické hry, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Omalovánky, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Omalovánky, Jmenovky, Husarské knoflíky, Vánoce, Zdraví, Vykrajovátka, Píseň, Jedle, Štěstí, Písnička, Linux, Kavkazská jedle, Silvestr, Pro děti, Kuba, Vánoční koledy, Stromeček, Vánoční ubrusy, Osvětlení, Rostliny, Vídeň, Schleich, Alkoholový kalendář, Osvětlení do oken, Papírový vánoční stromek, Vánoční svařák, Ježíšek, Vinná klobása, Dárky, Brno, bezlepkové cukroví apod.

Keywords:Online vánoční webzine, školství, Kliparty pro Office, V, Vlajky států východní Asie, zajímavosti, tipy, Nejlepší hry pro dívky, HTML5 Browserspiel, Nejhranější online hry zdarma, internet, humor

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Strategie, Pro dívky, Závody aut, Stolní a deskové hry, Logické hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Bojové hry, Střílečky, Hry pro děti, Sportovní hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Akční hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, dopravní prostředky, auta, halloween, hudba, nástroje a přístroje, symboly, sport, ovoce, ženy a dívky, zelenina, přístroje, ptáci, smajlíci a emotikony, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, stavby, rostliny, mapy, jídlo a nápoje, květiny, věda atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Klíčová slova: zeměpis, Tapety na plochu počítače, zadarmo, Vlajka Evropské unie, Online hry zdarma, cestování, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Americké státní vlajky, weby, multimédia, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejhranější online testy a kvízy

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, země Afriky, země východní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky apod.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, Obrázky a kliparty zdarma, Super free web games zdarma, Tapety se zvířaty na plochu PC, Databáze osobností Kdo je to?, pro děti, kuriozity, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, internetové stránky, B, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, země Afriky, země východní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Adventury, Omalovánky, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Deskovky, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Akční gamesky apod.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - tapety na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, mobil, smartphone, notebook, displej, monitor, PC, ultrabook, obrazovka počítače, počítač, phablet a pro operační systémy Linux Mint, Red Hat Linux, Windows XP, Windows NT, Chrome OS, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 7, FreeBSD, BlackBerry OS, macOS. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, fraktály, fantasy, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, free wallpapers, oceán, moře, pláže, květiny, velkoměsta a noční život, ptáci, motorky, Rally, závody aut, flóra, stromy, nature - příroda, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety. Dostupné rozměry 1280x720, 4800x1200, 1600x900, 1280x854, 375x812, 768x1024, 1920x1200, 1536x2048, 1920x1440, 3200x1200, 2048x1536, 1280x768, 1536x2560, 1280x800, 1680x1050, 1800x1440 atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, odkazy, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Dopravní značky, počítače, Slovník pojmů Co je to?, Onlinovky zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Přáníčka nejen k narození dítěte,

Několik fórů na závěr. Vtip Relativita: Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
HTML5 Videojuego de navegador
Partnerské weby
Cristiano Ronaldo football
Naše tipy
Macau
Doporučené odkazy
Chelsea Football Club
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.