Zajímavé odkazy, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kansas, Mississippi, Wyoming, Západní Virginie, Aljaška, Wisconsin, Iowa, Missouri, New Hampshire, Colorado, Washington, Louisiana, Montana, Severní Karolína, Nebraska, Kentucky, Nové Mexiko, Vermont, Maryland, Jižní Dakota, New Jersey, Jižní Karolína, Connecticut, Maine, Florida, Massachusetts atd.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, stavby, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, rostliny, mapy, symboly, smajlíci a emotikony, nápoje, osobnosti a lidé, zvířata, hmyz, sport, halloween, věda, ovoce, Vánoce a Advent, hudba, ptáci, květiny atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky apod.

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Závodní moto hry, Logické, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Klíčová slova: výukové pomůcky, Pozadí na plochu PC, Kliparty zdarma, cestování, Přáníčka k svátku a jmeninám, Super online kvízy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, multimédia, Juventus Turín, počítače, Onlinovky zdarma, školství, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Adventní magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Korálky, Pastýř, Samolepky, Perníčky, Vánoční filmy, Wallpaper, Mrazík, Desktop, Píseň, Zima, Cesmína, Nový rok, Jesličky, Striezelmarkt, Tichá noc, Francouzsky, Plzeň, Staroměstské náměstí, Stromeček, Tablet, Dia, Přáníčko, Linux, Sněhulák, Vánoční světýlka, Ježíš Kristus, Tapeta, Historické ozdoby, Kuba, Jídlo, Řetězy apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Internet, síť, volný čas a zábava

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Keywords:Online adventní magazín, Hry pro nejmenší online, volný čas, weby, Přáníčka k výročí svatby, F, internetové stránky, Americké federální vlajky, Dětské omalovánky, Online testy a kvízy zdarma, info, webovky

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Síť, volný čas a zábava

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, politici, politika, filozofie, profese a zaměstnání, křesťanství, fikce a fantasy, státní správa, sport, poruchy, osobnosti, národnost, záliby, zločin a právo, školství, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, vlastnosti, žurnalisté a novináři, psychologie, věda, rodinné vztahy atd.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zeměpis, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Chelsea Football F.C., Federace USA, Prapory českých měst, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Call girls, Stručný encyklopedický slovník, Nejlepší online hry zdarma, F, F

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Logické, Akční hry, Závodní moto hry, Sportovní, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Informace, volný čas a zábava

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Klíčová slova: Free game online hry, zábava, pro děti, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, URL, Webové online hry zdarma, Seznam státních vlajek, Kam na výlet?, zadarmo, tipy, Dopravní značky

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Logické, Akční hry, Závodní moto hry, Sportovní, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky krajů České republiky, státy usa, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, hudební zkratky, geocaching, země EU, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, měny, mezinárodní organizace, okresy České republiky, mezinárodní organizace, týmy NHL apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak převést, jak vytvořit, jak přehrát, čím prohlížet, jak exportovat, čím zobrazit, jak importovat, jak otevřít, v čem upravit, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, video soubory, konfigurační soubory, internet a web, šablony dokumentů, obrazy disků, grafiku, komprimace dat, koncovky souborů, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: internet, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, zdarma, B, č, Open format, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, hyperlinky, Online hry zdarma, doporučujeme, odkaz, Přehled státních vlajek států světa, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce,

Několik fórů na závěr. Vtip Co když dojde benzín?: Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Další odkazy:

Naše tipy
Velikonoční blahopřání pojmenované stavil se tu zajíček
Zajímavé internetové odkazy
Canada
Tipy na zajímavé weby
Přání k jmeninám
Doporučené odkazy
Paraguay
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.