Partnerské weby, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Tennessee, Nebraska, Oregon, Nevada, Delaware, Georgie, Virginie, Washington, Jižní Dakota, Missouri, Indiana, Maryland, Arizona, Oklahoma, Idaho, Nové Mexiko, Aljaška, Texas, Montana, Kentucky, New Jersey, Minnesota, New York, Arkansas, Kansas, Iowa atd.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Karetní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Závodní, Oddechové, Bojové online gamesy, Strategie, Klasické, Logické a podobně.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Auta a závodní, online html5 hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Farmářské hry, Hry s koňmi, Oblíkačky, Adventury, Vaření a smažení, Strategické onlinovky apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: Obrázky vlajek států světa, Superhry a hry online zdarma, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, počítače, Online hry zdarma, pro dospělé, zadarmo, kuriozity, FC Barcelona, Seznam zkratek a akronymů, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, H, zdroje informací

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Internet, síť, volný čas a zábava

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Prezidenti ČR, Slovák, Antropolog, Prezident USA, Romantismus, ČSSD, Voják, Lord, Herečka, Němci, Ministr, Country, Rétorika, Svatý, Poslanec, Žijící, První republika, New Jersey Devils, Pittsburgh Penguins, Zpěvačka, Sebevražda, Teolog, Prezident, Rakousko-Uhersko, Američané, Kladno, Pop, Komunisté, Prezidenti USA, Hokej, Zpěvák, Washington Capitals, Závodník, Olympijský vítěz, Habsburkové, Zlatý slavík apod.

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Sportovní, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Logické a tak podobně.

Keywords:Dopravní značení, zábava, humor, Online geografické testy zdarma bez registrace, Historie cestování, Vlajky měst České republiky, Přehled přípon a koncovek souborů, odkazy, Blahopřání, gratulace, Seznam souborových přípon, hyperlinky, Ilustrace, obrázky

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online . Naleznete zde Logické, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Bojové online gamesy, Sportovní, Pro dívky, parkování - parkovačky, Klasické, Vánoční online hry, Závodní, Strategie, Střílečky, Velikonoční hry, Oddechové a podobně.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro phablet, tablet, displej, ultrabook, mobil, mobilní telefon, PC, notebook, obrazovka počítače, počítač, monitor a pro operační systémy Windows 98, Windows XP, SUSE Linux, Java ME, Windows Server 2012, FreeBSD, macOS, Microsoft Windows 8, Mac, OSX, Linux Mint. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: flóra, stromy, ptáci, free wallpapers, fantasy, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, zvířata, motorky, hmyz a pavouci, fraktály, oceán, moře, pláže, květiny, nature - příroda, vesmír, kosmos, Formule 1. Zvolte si z rozměrů 1152x768, 800x1280, 854x480, 1920x1080, 1280x960, 768x1024, 375x812, širokoúhlé 1366x768, 3200x1200, 1920x1200, 1536x2560, 2560x1440, 1152x864, 1920x1280, 1080x1800, 1280x1024 atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: Free game online hry, Wallpapers na plochu PC, Free game online hry, Svátky, jmeniny, kalendář, webové stránky, Nejlepší školní testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník, Neoficiální stránky o městu Plzeň, K, Hry pro dívky online, Onlinovky zdarma, cestování

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Informace, volný čas a zábava

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Online adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Pak zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Stromeček, Jingle Bells, Film, Vánoční svařák, Wallpaper, Desktop, Vánoční filmy, Kinder, Pastýř, Písnička, Svíčky, Štědrý den, SMS, Zima, Vosí hnízda, Německy, Milka, Jesličky, Vánoční punč, Alkoholový kalendář, Samolepky, Jarmark, Kapr, Křesťanství, PF, Plzeň, Vánoční trhy, Vánoce, Hostina, Recepty, Jmelí apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: výukové pomůcky, webovky, A, Přání ke kulatému výročí, multimédia, školství, Hry pro kluky, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, internet, URL, Vlajky měst České republiky

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, herci a herečky, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Křesťanství, Svatý, Sci-fi, Zpěvák, Pedagog, Prezident, Básníci, Hudebnice, Kněz, Exilový prezident, Ital, Philadelphia Flyers, Orlík, Vrah, Zlatý slavík, Ministr zahraničí, Generalissimus, Trenérka, Skladatel, Florida Panthers, Podnikatelé, Čeští králové, Francouz, Rock ‚n‘ Roll, Olympiáda, Obchodník, New Jersey Devils, Boston Bruins, Válka, Slováci, Scénárista, Američan, Kancléř, Prezidenti, New York Rangers, Náboženství apod.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, stavby, symboly, náboženství, hudba, rostliny, muži, ovoce, nápoje, osobnosti a lidé, květiny, nástroje a přístroje, halloween, auta, hmyz, zvířata, smajlíci a emotikony, mapy, ženy a dívky, zelenina, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci atd.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, v čem upravit, jak převést, kterak editovat, jak konvertovat, v čem spustit, jak exportovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak přehrát, jak vytvořit následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, grafiku, spustitelné soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, systémové soubory, koncovky souborů, písma, fonty, obrazy disků, internet a web, konfigurační soubory apod.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Super online hry zdarma, pro děti, tipy, č, Fotografie topmodelek, zeměpis, Státní prapory všech států, linky, volný čas, A, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázek Zdravotní sestra, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Rukavice: Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

"Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Další odkazy:

Zlínský kraj
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Zlatan Ibrahimović
Tipy na zajímavé weby
Fotografie topmodelek
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Sexy Jessica Biel
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Fotografie topmodelek
Doporučené internetové odkazy
Fotografie topmodelek

Děkujeme vám za vaši návštěvu.